İŞ GELİŞTİRME & REKLAM UZM.
Sibel ÇELİKER

Kısa Özgeçmiş

1989 İzmir doğumluyum.Ege Üniversitesi reklam tasarımı ve iletişimi mezunuyum. Aktif  olarak kendi şirketlerimi yönetiyorum..Ayrıca Freelance Adwords Uzmanı , Freelance Danışmanlık ve Çözüm Ortaklığı yapıyorum.

Uzmanlık Geçmişim;

  • 8 yıldan beri aktif ticaretle uğraşmaktayım.
  • Avrupa yakası eğitim kurumlarında 2 yıl boyunca eğitmenlik görevi yapmış bulunmaktayım.
  • 2012 den bu yana Google Adwords Hesapları yönetiyorum. Arama ve Görüntülü Reklam alanlarında sertifikalarım mevcuttur.
  • WordPress Kurumsal Web site,E-ticaret Site,Grafik,Kurumsal kimlik ,Online Marka İtibarı üzerinde Çalışıyorum
  • Türkiye ‘ de bulunan 13 Sözlük(Ekşi Sözlü Hesapları gibi) te pr çalışmaları yapıp, Ana Akım Medya da ve Sosyal Medya Fenomenleri ile iletişim kanallarım bulunmaktadır.
  • Doğal Arama Sonuçlarında (SEO) güçlü sektörlerde referanslarım mevcuttur.
  • ISISAN Menşeili Alman firmasından davranış eğitimi alarak; kişileri anlıyor ,personel eğitimi veriyorum.

NEDEN FREELANCE ?

Projelerimin bazıları sezonluk bazıları ise entegre tek sistemde çalışabildiği için iş yüküm fazla olmamakla birlikte; pandemiden dolayı işlerimi verimli olarak home ofis yürütmekteyim. ” Freelance Çalışma  ” malesef ülkemizde tam olarak benimsenmedi. Mevcut çalışanlar covid-19 dolayısıyla evlerinde çalıştırılırken,yeni bir proje teslimden yada perspnel arayışında profesyonel olarak şirket sahipleri bu çalışma alanını tercih etmiyorlar. Çünkü öncelikli nedeni ”güven”.Bunu çözmenin en pratik yöntemi ise ”anahtar teslim ”çalışma stilimdir.

Tıkla Göz At

Neyi,Nasıl Yapıyorum ?Online Adwords Eğitimlerine bakmak ,internette reklam vermek, veya 2020-2021 google reklam ucretleri öğrenmek , 2020-2021 internet sitesi kurma maliyeti hakkında bilgi almak ve sosyal medya uzmanı arıyorsanız tıklayın ve başlayalım.

WEB SİTE / TASARIM

Sektörel ,kurumsal,firma tanıtım siteleri.Unutmayın bir web sitenin işlevselliği sadece tasarımı değil içinin ne kadar dolu olduğu ve reklama çıkıp çıkamayacağıdır.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Freelance Sosyal Medya Uzmanılığı ile A dan Z ye Hesap kurulum,grafik çalışmaları,görsel,banner hazırlığı,paylaşım,takipçi,like ve yorum hizmetleri ile business reklam ile reklamlarınızın professyonel yönetimi

E-TİCARET SİTELERİ

İster kendi satış ağınıza göre e-ticaret woocommerce ile ürün satışı isterseniz hepsiburada.com,trendyol.com,n11.com,cimri.com,morhipo.com gibi pazar yerlerinde mağazacılık

0546 945 6000

Soru Sormak ve Fiyat Teklifleri Almak İçin Bana Ulaşın.